Girişim Okulu Uzaktan
Online Eğitimlere Başladı


Tekno Girişim Okulu | Online Eğitimler

Uzaktan eğitim yerden ve mekândan bağımsız olarak sunulabilen, eğitsel materyalleri bireylere elektronik ortamda uygun ve esnek olarak ulaştırabilen, güncellenebilen ve farklı teknolojileri öğrenme sürecine katabilen çağdaş ve etkin bir eğitim biçimidir.

GİRİŞİM OKULU'nun eğitimlerini artık dijital imkânlar ve uzaktan öğretim yöntemlerini kullanarak canlı olarak alabileceksiniz. Eğitimler sayfamızda bulunun bütün eğitimler uzaktan çevrimiçi verilebilmektedir. Online eğitim içeriğinde Girişimcilik ve Mentorluk eğitimleri, İş Hızlandırma eğitimleri, Melek Yatırımcılık eğitimleri ve Kişisel Gelişim eğitimlerine kadar çeşitli konu başlıkları bulunuyor.

Üniversiteler, teknoloji geliştirme bölgeleri, teknokent ve teknoparklar, TTO'lar, ticaret odaları, sanayi odaları, ihracatçı birlikleri, ve kalkınma ajanslarının hizmet sunduğu kitlelere, kurumsal firmalara, Ar-Ge merkezlerine, kuluçka merkezlerine, tüm girişimci adaylarına ve girişimini ivmelendirmek isteyen Startup'lara yönelik özel olarak tasarlanan uzaktan online eğitimlere katılın.

Online eğitim alanında sağlanan hizmetler hakkında bilgi almak veya kurumunuza özel online eğitim düzenlenmesi için hemen info@TeknoGirisimOkulu.com adresine yazabilir ya da aşağıdaki bilgi formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Online eğitimler ile ilgileniyorsanız, aşağıdaki kırmızı butona basınız


Bilgi Formu

Tüm Haberler için Tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım